Търси: в
portal.bg | поща @portal.bg | ОБЯВИ | българо-английски онлайн речник | форуми | IPTV


Намери новина:  
подробно търсене | Новините от последната седмица


   

Българите вече определят цената на Интернета сами (3-2-2001)

Интернет компанията БОЛ.БГ предлага за пръв път възможност клиентът да плаща по-ниска цена, ако ползва достъп само до българския уеб спрямо достъпът до световната мрежа.

Потребителите използват уникалната услуга, като използват стандартното си потребителско име (account, акаунт), но променят телефонния номер за достъп.

Според тарифата на БОЛ.БГ (www.bol.bg/prices/#choice) достъпът до българския уеб (сайтове, които са свързани към опорната мрежа) е само 10 стотинки на час. Услугата е достъпна на тел. 9818131. Със същия акаунт може да се ползва и стандартен достъп до Интернет чрез аналогови, цифрови и ISDN телефони.

"Това, което стои зад идеята", сподели за portal.bg Вени Марковски, шеф на БОЛ.БГ, "е, че едва ли си заслужава да се плаща Интернет като за чужбина, ако ще се ползват само български сайтове - например да си прочетеш пощата в mbox.bol.bg или да ползваш чата на Портала в portal.bg/chat. С това на практика даваме на българския потребител онова, от което той има нужда - правото на избор!"


(CC) Тези статии (но само тези, които са собствено производство на Portal.bg или са от други сайтове със същия лиценз) могат да се използват при условията на Криейтив комънс. Прочетете лиценза за повече информация.

За нас | Реклами | Интернет - новини | Статии | Архив

Към главната страница


   

portal.bg | поща @portal.bg | ОБЯВИ | българо-английски онлайн речник | форуми | IPTV
Copyright
Disclaimer
за контакти
eXTReMe Tracker
veni.com
mitko.com